Potisk dřeva

Potiskem dřeva se zabýváme od založení naší firmy. Potisk dřeva byl u nás vždy prioritou. S potiskem dřeva máme více než 20 let zkušeností. Potiskneme dřevo bez povrchové úpravy, ale i nalakované nebo namořené. Může se jednat o dub, buk, olši, smrk či javor.

Vyrábíme dřevěné hračky

Vyrábíme dřevěné hračky a proto víme, jak by měl správný potisk na dřevě vypadat a kolik by měl vydržet, aby byl zákazník spokojený.

Potisk lakovaného a mořeného dřeva

Potiskujeme lakované i namořené dřevo. Výsledek pak vypadá lépe, než na přírodním povrchu. Je však velmi důležité zvolit správný lak. Ne každý lak je k potisku vhodný.

Potisk dřeva přímými barvami

Na dřevo tiskneme přímými barvami.  Přímá barva je například červená, černá, zelená apod. Barev může být více. Obvykle používáme 2 barvy až 16 barev na jeden potisk. Záleží na složitosti grafiky a množství ks.

Dřevo různých tvarů

Potiskujeme nejen plošný dřevěný materiál.  Můžeme Vám potisknout také vyfrézované nebo vysoustružené dřevěné výrobky. Potiskujeme prkénka, destičky, figurky, hrací kostky, tiskátka, hrací kameny a další výrobky.

Chcete potisknout vaše dřevěné výrobky ?

Neváhejte a napiště nám, rádi Vám odpovíme. Potiskneme i jeden ks ze dřeva. Kontaktovat nás můžete přes formulář nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

Potisk dřevěných tiskátek Potisk dřevěných hračekDřevěné cedule pro Masarykovu univerzitu v BrněPotisk dřevěného podnosu Potisk dřevěné kostkyDřevěná koule s potiskemDřevěná cedule s potiskem Zkouška barev - bukový masivPotisk dřevěných erbůPotisk dřevěných skládaček Potisk kostekPotisk dřevěného stojanu ve tvaru pyramidy

Naše služby

Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
603 501 700
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!